Kanalizacijos vamzdynų atkimšimo kaina, santechniko paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Kanalizacijos atkimšimo, vamzdynų valymo

Paslaugų kainos

Laikas ir darbų kaina, norint pasiekti norimą rezultatą, gali skirtis, priklausomai nuo vietos, kurioje reikia išvalyti vamzdyną nuo susikaupusių nešvarumų ir susidariusių kamščių. Paslaugų kaina įprastai priklauso nuo to, kokią įrangą konkrečioje situacijoje reikia naudoti, bei susidarančias įrangos eksploatacijos ir darbo laiko sąnaudas. Kasdien susiduriame su panašiomis problemomis ir labai skirtingais problemos sprendimo būdais. Kartais užtenka tik pakeisti sifoną į kitokios konstrukcijos ir pamiršti problemą visiems laikams, o kartais valyti 5,10 ar daugiau metrų popieriumi, riebalais, plaukais ar šlapiomis sintetinėmis servetėlėmis užteršto vamzdyno. Susisiekite su mumis telefonu, whatsapp, messenger ir aptarsime iškilusią problemą, sprendimo būdus ir preliminarią atvykimo ir darbo valandos kainą.

Kanalizacijos atkimšimas, valymas bute nuo 50€*

  • Butas: nuo 50€*. Ši kaina taikoma nedidelės apimties darbams, tokiems kaip virtuvės, vonios ar praustuvo atkimšimas. Šie darbai atliekami naudojant REMS mini cobra ar REMS pull-push įrangą. Taip pat galimi kiti nedideli ardymo-vamzdynų valymo darbai senos statybos butuose su nepakeistu išplanavimu.

Kanalizacijos atkimšimas, valymas nuosavame name, kotedže nuo 80€*

  • Namas, kotedžas: nuo 80€*. Ši kaina taikoma daugiau laiko ir specializuotos įrangos reikalaujantiems vamzdynų valymo-atkimšimo darbams, tokiems kaip ilgesnių trasų namo viduje ar lauko trasų atkimšimas. Šie darbai atliekami naudojant REMS cobra elektrinį gyvatuką ar Karcher vamzdynų plovimo įrangą.

Kanalizacijos atkimšimas įmonėse, kavinėse ir kitos paskirties objektuose nuo 120€*

  • Kitos paslaugos: nuo 120€*. Ši kaina taikoma kavinių, gamybos įmonių, drenažinių kanalizacijos, lietaus ir drenažinių vamzdynų valymo ir atkimšimo darbams.

*Yra papildomų sąlygų. Nurodytos darbo valandos orientacinės kainos darbo dienomis. Dėl konkrečių darbų kainos teirautis telefonu.