Nubėga.lt – Kanalizacijos vamzdynų atkimšimo ir valymo paslaugos. Teikiame profesionalias kanalizacijos vamzdynų atkimšimo ir valymo paslaugas Kaune ir jo apylinkėse.

Mes siūlome platų paslaugų spektrą, apimantį tiek vidaus, tiek lauko vamzdynų priežiūrą.

 • Vidaus kanalizacijos vamzdžių atkimšimas ir valymas: virtuvės, dušo, vonios, tualeto ir kitų vamzdynų problemų sprendimas.

 • Lauko kanalizacijos vamzdžių atkimšimas ir valymas: užsikimšusių lauko šulinių, lietaus ir drenažo vamzdynų, valymo įrenginių ir septikų priežiūra.

 • Vamzdynų patikrinimas naudojant kameras: probleminių vamzdynų vietų nustatymas ir modernių sprendimų pasiūlymas jų tvarkymui.

  Papildomos santechnikos paslaugos:

 • Vidaus ir lauko santechnikos montavimas ir remontas.

 • Vamzdynų video apžiūros ir filmavimas su įrašymo galimybe.

  Nubėga.lt specialistų komanda naudoja modernią ir pažangią įrangą, užtikrinančią efektyvius santechninių problemų sprendimus:

 • modernūs elektriniai gyvatukai (sekcijinės vamzdynų valymo mašinos).

 • aukšto slėgio vamzdynų plovimo įrenginiai ir mašinos, kad užtikrintų, jog jūsų vamzdžiai būtų kruopščiai atkimšti, išvalyti ir atkurtas jų sklandus veikimas.

 • vamzdynų video apžiūros, filmavimo su įrašymo galimybe paslaugos.

  Mes aptarnaujame privačius gyventojus, daugiabučių bendrijas, kavines ir kitus komercinius klientus Kaune ir jo apylinkėse.

  Nubėga.lt specialistų komanda supranta sklandžiai veikiančios nuotekų sistemos svarbą ir jos priežiūros reikšmę. Todėl mes siūlome savo paslaugas prieinamomis kainomis, nesumažindami kokybės. Mūsų profesionalų komanda yra pasiryžusi suteikti jums geriausią galimą paslaugą ir problemos sprendimus, atstatyti kanalizacijos vamzdynų veikimą į geriausią įmanomą būklę.

  Susisiekite su mumis šiandien, kad galėtumėte susitarti dėl susitikimo ar sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas. Laukiame jūsų žinučių!

Vamzdynu valymo iranga
Vamzdynu valymo iranga
Kanalizacijos atkimšimo iranga
Kanalizacijos atkimšimo iranga

Kanalizacijos vamzdynų valymo, atkimšimo paslaugos Kaune ir aplink Kauną